Petra Bakurová

Škroupova 1010

356 01 Sokolov

 

IČ: 74205692

plátce DPH

 

KONTAKT

Profi substrát - ZELENINA A KVĚTINY

NÁŠ TIP

profi aktiv - substráty pro zeleninu a květiny

značka:
Plantop
Výrobce: Plantop
kg: 21
Kód: 031/102
objem: 70 l
Dostupnost: skladem
199.17 bez DPH
241 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Kultivační substrát T1 pro mladou zeleninu a květiny

Kultivační substrát Plantop Profi-Aktiv typ 1 je vysoce kvalitní substrát připravený k okamžitému použití vyrobený z rašeliny rašeliny, kvalitního kůrového humusu, jílu a perlitu. Vyvážený poměr živin včetně stopových prvků zajišťuje základní zásobu všeho potřebného pro pěstování okrasných rostlin i mladé zeleniny.

Výchozí materiály: Vzdělaná slatinná rašelina středně až silně rozložená (H3-H8), rostlinná hmota z lesnictví (kůrový humus, dřevité vlákno), rostlinná hmota ze zahradnictví a krajinářství (kompost ze zelených řízků), uhličitan vápenatý a minerální NP hnojivo.

Příklady výsadby: Mladé rostliny (zelenina), pokojové rostliny, řezané květiny, trvalky.

Kultivační substrát Plantop Profi-Aktiv typ 1 zajišťuje optimální růst, dobrou strukturální stabilitu a bezpečný růst.

Kultivační substrát T2 pro okrasné rostliny, květiny v nádobách

Kultivační substrát Plantop Profi-Aktiv typ 2 je vysoce kvalitní substrát připravený k okamžitému použití pro kultury necitlivé na sůl, vyrobený z kvalitního kůrového humusu, slatinné rašeliny, jílu a perlitu. Vyvážený poměr živin včetně stopových živin zajišťuje optimální základní zásobu pro všechny plodiny při pěstování okrasných rostlin.

Výchozí materiály: Vzdělaná slatinná rašelina středně až silně rozložená (H3-H8), rostlinná hmota z lesního hospodářství (kůrový humus, dřevní vlákna), rostlinná hmota ze zahradnictví a krajinářství (zelený odpadní kompost), uhličitan vápenatý, minerální NP hnojivo.

Kultivační substrát Plantop Profi-Aktiv typ 2 zajišťuje dobrou strukturální stabilitu, optimální růst s bezpečným managementem kultury.

 

Doporučujeme zakoupit společně se zbožím

Změnit nastavení cookies