Petra Bakurová

Škroupova 1010

356 01 Sokolov

 

IČ: 74205692

plátce DPH

 

KONTAKT

Substrát - RŮŽE

Pro královnu zahrady: dokonale vyvážená půda, minimální použití rašeliny a vynikající kvalita surovin zohledňují rozmanité požadavky vašich růží.

značka:
Plantop
Výrobce: Plantop
kg: 12,6
Kód: 131
objem: 45 l
Dostupnost: skladem
126.12 bez DPH
152.60 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Speciální zemina připravená k okamžitému použití

Dodávka živin zohledňuje speciální požadavky růží na živiny. Vysoce kvalitní zásobně aktivní jíl absorbuje vodu a živiny a uvolňuje je rostlinám v dávkách a podle potřeby. Pro přihnojení doporučujeme naše hnojivo na růže Planttop (naleznete v příslušenství).

Složení: Rašelina rašeliniště (H3-H8), rostlinné látky ze zahradnictví a krajinářství (zelený odpadní kompost), rostlinné látky ze zemědělství a lesnictví (humus z kůry, dřevní vlákna), perlit

Před výsadbou růže dobře zalijte. V případě potřeby seřízněte kořeny růží. Vykopejte výsadbovou jámu a smíchejte výkop v poměru 1:1 se zeminou  Plantop Rosenerde. Poté vložte rostlinu, naplňte jamku kolem rostliny směsí zeminy a pevně přitalčte. Ujistěte se, že bod roubování je asi 5 cm pod povrchem země. Poté rostliny vydatně zalévejte a během růstové fáze je udržujte rovnoměrně vlhké.
Na ochranu před poškozením mrazem byste měli růže na podzim nahrnout do výšky asi 20 cm zeminou Plantop Rosenerde nebo mulčem pro růže Plantop (naleznete v příslušenství). Pro ochranu před růstem plevele zakryjte povrch půdy na záhonech růžovým mulčem Planttop o tloušťce asi 5-6 cm.

  • rašelina snížena

    Dřevovlákno TIMPOR využívá méně rašeliny.
  • Konzistentní

    Suroviny pocházejí z udržitelného lesního hospodářství.
  • Vysoká kvalita

    Zásobně aktivní jíl absorbuje vodu a živiny a podle potřeby je zase uvolňuje.

Doporučujeme zakoupit společně se zbožím

Změnit nastavení cookies