Petra Bakurová

Škroupova 1010

356 01 Sokolov

 

IČ: 74205692

plátce DPH

 

KONTAKT

Tekutá hnojiva dle druhu

Kvalitní tekutá hnojiva podle jednotlivých druhů rostlin/květin.

Organicko-minerální hnojivo pro silné kořeny a bujné květy

kg: 24 měsíců
Dostupnost: skladem
48.10 bez DPH
58.20 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Tekuté hnojivo - KVĚTINOVÉ UNI

Hnojivo EC - roztok hnojiva NPK 7+3+6 s nízkým obsahem chloridů.
Tekuté hnojivo pro podporu bohatého květenství obsahuje živiny potřebné pro květiny v nádobách a balkónové rostliny v optimálně vyváženém složení.

Organicko-minirální hnojivo s guanem - KVĚTINY UNI

Organicko-minerální hnojivo NPK tekuté 7+5+6 s 1% guana pro mořské ptáky, EC hnojivo, nízký obsah chloridů, 1 litr.Tekuté květinové hnojivo s guanem od Plantop je speciální hnojivo se všemi potřebnými a optimálně vyváženými hlavními a stopovými živinami. Díky podílu vysoce kvalitního guana z mořského ptáka se zvyšuje míra účinnosti. Květinové hnojivo díky svému jedinečnému složení aktivuje růst a kvetoucí sílu rostlin v domě a na zahradě. Uzávěr slouží jako praktický pomocník při dávkování a zajišťuje čistou aplikaci bez kapání. Kapalné hnojivo se snadno používá, když se rozprostírá v závlahové vodě.

  • Lze použít variabilně - Pro zelené a kvetoucí rostliny, pro balónovky, květiny v nádobách a pokojové rostliny, uvnitř i venku.

  • Pohodlně se dávkuje - Během vegetace: Jednou týdně zamíchejte a zalijte 1/4 dávkovacího uzávěru na 1 litr vody.

Tekuté hnojivo - KVETOUCÍ ROSTLINY

Hnojivo EG, roztok hnojiva NPK 5+5+7 se stopovými živinami.
Minerální speciální hnojivo se všemi potřebnými a optimálně vyváženými hlavními a stopovými živinami pro všechny druhy kvetoucích rostlin v místnosti i na terase a balkonu. Pro silné, zdravé rostliny a bujné a dlouhotrvající květy. Dávkovací pomůcka v uzávěru zajišťuje čisté dávkování bez kapání. Vhodné také pro kultury v minerálních rostlinných granulích.

Tekuté hnojivo - ZELENÉ ROSTLINY

Hnojivo EC, roztok hnojiva NPK 9+3+6 se stopovými živinami.
Minerální speciální hnojivo se všemi potřebnými a optimálně vyváženými hlavními a stopovými živinami pro všechny druhy zelených rostlin v místnosti i na terase a balkonu. Pro silné, zdravé rostliny a intenzivně zelené listy. Dávkovací pomůcka v uzávěru zajišťuje čisté dávkování bez kapání. Vhodné také pro kultury v minerálních rostlinných granulích.

Tekuté hnojivo - KVĚTINY V KVĚTINÁČÍCH

Hnojivo EG, roztok hnojiva NPK 5+7+8 s mikroživinami, 1 litr. Minerální speciální hnojivo se všemi potřebnými a optimálně vyváženými hlavními a stopovými živinami pro všechny druhy hrnkových rostlin na balkoně a terase. Podporuje vitalitu a celkový vývoj rostlin a stimuluje růst kořenů. Dávkovací pomůcka v uzávěru zajišťuje čisté dávkování bez kapání. Pohodlná manipulace díky aplikaci se závlahovou vodou. Již při výsadbě můžete zajistit, že svým rostlinám vytvoříte optimální podmínky. Pro rostliny v květináčích je nejlepší použít naši vysokou kvalitu.

Tekuté hnojivo - RŮŽE

Hnojivo EC, roztok hnojiva NPK 7+5+6 se stopovými živinami.
Minerální speciální hnojivo se všemi potřebnými a optimálně vyváženými hlavními a stopovými živinami pro všechny druhy růží.
Rostlinné hnojivo na růže zajišťuje optimální základ pro zdravý vývoj rostlin a bohaté, nádherné květy.
Dávkovací pomůcka v uzávěru zajišťuje čisté dávkování bez kapání. Pohodlná manipulace díky aplikaci se závlahovou vodou.

Tekuté hnojivo - PELARGONIE A MUŠKÁTY

Hnojivo EC, roztok hnojiva NPK 6+6+8 se stopovými živinami.
Minerální speciální hnojivo se všemi potřebnými a optimálně vyváženými hlavními a stopovými živinami pro všechny druhy muškátů a dalších kvetoucích rostlin na balkonech a terasách. S vysokým obsahem fosfátů pro nádherné květy. Dávkovací pomůcka v uzávěru zajišťuje čisté dávkování bez kapání. Pohodlná manipulace díky aplikaci se závlahovou vodou.

Tekuté hnojivo - BONSAJE

EG hnojivo NPK hnojivo roztok 4+5+6, 250ml.Tekuté hnojivo na bonsaje od Plantop je minerální speciální hnojivo se všemi potřebnými a optimálně vyváženými hlavními a stopovými živinami. Hnojivo je vhodné pro všechny druhy bonsají a bonsají keřů. Hnojivo není vhodné pro hydroponii. Uzávěr slouží jako praktický pomocník při dávkování a zajišťuje čistou aplikaci bez kapání. Kapalné hnojivo se snadno používá, když se rozprostírá v závlahové vodě.

Tekuté hnojivo - ORCHIDEJE

EG hnojivo NPK hnojivo roztok 4+6+6, 250ml. Kapalné hnojivo na orchideje je minerální speciální hnojivo se všemi potřebnými a optimálně vyváženými hlavními a stopovými živinami pro všechny druhy orchidejí, např. B. pantoflíček, cymbidium, cattleya aj. Vysoký podíl draslíku a fosfátu v hnojivu pro orchideje podporuje tvorbu květů a stálost barevnosti. Uzávěr slouží jako praktický pomocník při dávkování a zajišťuje čistou aplikaci bez kapání. Kapalné hnojivo se snadno používá, když se rozprostírá v závlahové vodě. Již při výsadbě orchidejí můžete zajistit, že vytvoříte optimální podmínky. 

Tekuté hnojivo - KAKTUSY

Hnojivo EG NPK roztok hnojiva 4+6+8, 250ml. Tekuté hnojivo pro kaktusy od Plantop je minerální speciální hnojivo se všemi potřebnými a optimálně vyváženými hlavními a stopovými živinami. Hnojivo je vhodné pro všechny druhy kaktusů a sukulentů. Vysoký obsah potaše v hnojivu podporuje odolnost rostlin. Uzávěr slouží jako praktický pomocník při dávkování a zajišťuje čistou aplikaci bez kapání.Kapalné hnojivo se snadno používá, když se rozprostírá v závlahové vodě. Již při výsadbě kaktusů můžete zajistit, že vytvoříte optimální podmínky. Nejlepší je použít naši vysokou kvalitu

Tekuté hnojivo - STŘEDOMOŘSKÉ ROSTLINY

  • citrusové plody
  • oleandr
  • olivovník
  • Uvnitř a venku

Minerální speciální hnojivo se všemi potřebnými a optimálně vyváženými hlavními a stopovými živinami pro všechny druhy středomořských rostlin, jako jsou oleandry, olivovníky, ibišky, citrusové plody a levandule. Planttop Mediterrandünger zohledňuje vysoké nároky na živiny silně konzumujících citrusových rostlin. Dávkovací pomůcka v uzávěru zajišťuje čisté dávkování bez kapání. Pohodlná manipulace díky aplikaci se závlahovou vodou. Hnojivo EC, roztok hnojiva NPK 7+4+5 se stopovými živinami. Již při výsadbě můžete zajistit, že svým rostlinám vytvoříte optimální podmínky. 

Veškerá hnojiva používáme:

Doporučujeme zakoupit společně se zbožím

Změnit nastavení cookies