Petra Bakurová

Škroupova 1010

356 01 Sokolov

 

IČ: 74205692

plátce DPH

 

KONTAKT

ZVÝŠENÝ ZÁHON / SKLENÍK

NÁŠ TIP

Komplexní péče pro váš zvýšený záhon nebo skleník, bez rašeliny, v bio kvalitě

Výrobce: ProNatur
kg: 24 měsíců
Dostupnost: skladem
95.70 bez DPH
115.80 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

1 - (297) - mulč - Čerstvé větrání: místní měkké dřevo dává vaší zvýšené posteli pevný základ a zajišťuje správné odvodnění.

Výplň vyvýšeného roštu Pro Natur je ideálním základem pro vaši vyvýšenou postel. Základní výplň se plní jako 1. vrstva ve vyvýšeném záhonu. Pro základní výplň je přírodní jehličnaté dřevo z regionálních lesů drceno do struktury, která je speciální pro vyvýšené záhony. Hrubá zrnitost výplně vyvýšeného záhonu Pro Natur zajišťuje optimální odvětrávání vyvýšeného záhonu a působí jako přirozená drenážní vrstva. Výrobek je bez rašeliny v bio kvalitě a je dodáván připravený k použití v 50L pytli.

Zvláště hrubá struktura podporuje aktivitu půdy a zásobuje kompost vzduchem.Ve vyvýšeném záhonu nedochází k podmáčení, které může způsobit poškození kořenů.

Konzistentní:použité dřevo pochází z trvale udržitelného lesního hospodářství.

Struktura: Zvláště hrubá struktura podporuje aktivitu půdy a zásobuje kompost vzduchem.

Odvodnění: Ve vyvýšeném záhonu nedochází k podmáčení, které může způsobit poškození kořenů.

aplikace - celoročně

2 - (298) - kompost - Vysoce kvalitní kompost pro čerstvou energii a bohatou úrodu: srdce každého vyvýšeného záhonu.

Náš kompost pro vyvýšený záhon Pro Natur se aplikuje na vyvýšený záhon je druhá vrstva na základní výplň. Kompost je vysoce kvalitní zelený odpadní kompost se zahradní vlákninou, jehož struktura je speciálně upravena pro použití na vyvýšených záhonech. Materiál zvyšuje obsah humusu a zintenzivňuje aktivitu půdy. Receptura je založena výhradně na obnovitelných surovinách a zajišťuje tak harmonický a zdravý růst vašich rostlin. Výrobek je bez rašeliny v bio kvalitě a je dodáván připravený k použití v 40L pytli.

Vhodné pro: zvýšené záhony, skleníky a jako zeleninová náplast.

aplikace - únor až říjen

3 - (294) - substrát - Sklizeň BIO s naší bezrašelinovou zeminou od Pro Natur: prvotřídní, organické předhnojení pro lahodné plody na vašem vyvýšeném záhonu doma – zcela bez rašeliny.

Udržitelné zahradničení s půdou pro zvýšené záhony Pro Natur! Organická speciální zemina tvoří třetí vrstvu ve vašem vyvýšeném záhonu nad vyvýšeným záhonovým kompostem. Vyvýšená záhonová zemina je vhodná pro všechny druhy bylinek a zeleniny na vyvýšeném záhonu, ale je také ideální živnou půdou na zahradě. Receptura je založena výhradně na přírodních, obnovitelných surovinách. Organický substrát bez rašeliny zajišťuje harmonický, zdravý růst a vyšší výnosy sklizně. Výrobek je dodáván připravený k použití ve 40L sáčku.

aplikace - březen až září

4 - (299) - hnojivo - Přírodní suroviny pro lahodnou zeleninu na vašem vyvýšeném nebo zeleninovém záhonu doma.

Díky hnojivu na vyvýšené záhony je zahradnictví zaručeně udržitelné. Čistě organicko-minerální hnojivo NPK (7 + 4 + 7) je hnojivo vyrobené z přírodních, bio schválených surovin a používá se speciálně pro zeleninové a bylinkové rostliny na vyvýšených záhonech, ale i na záhonech. Hnojivo Pro Natur na vyvýšený záhon je čtvrtým krokem při plnění vyvýšeného záhonu a přimíchává se pod půdu vyvýšeného záhonu. Kombinace organických, pomalu tekoucích živin a snadno rozpustných forem živin podporuje zdravý růst rostlin pro bohatou a chutnou sklizeň. Hnojivem stimulujete půdní život a zlepšujete tvorbu humusu. Kultury na vyvýšeném záhonu se dodávají okamžitě a to až na 5 měsíců. Výrobek je dodáván připravený k použití v 2,5 kg balení.

  • Doba aplikace: S přihnojováním začněte na jaře a v případě potřeby s přihnojováním od července do září.
  • Hnojivo Pro Natur na vyvýšený záhon rovnoměrně rozprostřete a lehce zapracujte. Poté intenzivně zalévejte. Po práci si umyjte ruce, pokud jste nepoužili pracovní rukavice.
  • Většina bylinek a mladé zeleniny má již v květináči zásobu živin, proto je prosím při výsadbě nehnojte.

aplikace - březen až září

5 - (289) - Vláknitý mulč - Chrání váš vyvýšený záhon před příliš rychlým vysycháním: přirozené pokrytí půdy vybraným vláknitým mulčem vyrobeným z obnovitelných surovin.

 

Vláknitý mulč pro vyvýšené záhony Pro Natur tvoří poslední vrstvu vašeho udržitelného vyvýšeného záhonu a slouží jako jemný ochranný materiál pokrývající půdu. Vláknitý mulč se skládá ze 100% přirozeně obnovitelných surovin bez chemických přísad. Díky speciální struktuře se vláknitý mulč Pro Natur nanáší velmi šetrně s výškou pouhých cca 4 cm. Z toho vyplývá výrazná cenová výhoda ve srovnání se srovnatelnými mulčovacími materiály. Výrobek je bez rašeliny v bio kvalitě a je dodáván připravený k použití v 50L pytli.

aplikace - celoročně

Doporučujeme zakoupit společně se zbožím

Změnit nastavení cookies